«The Ukrainian Soul» Charity Foundation

Більше Новин

Відновлення вікон сім’ям з Ізюму

Передали машину роті снайперів

Збір на машину для ЗСУ ЗАВЕРШЕНО

Передали генератор для редакції «Маяк»

Збираємо кошти на купівлю планшетів для дітей – переселенців

В Україні з лютого 2022 року триває війна. За цей час повністю зруйновано майже триста шкіл, ще дві тисячі навчальний закладів пошкоджено. Через загрозу постійних ракетних обстрілів влада закриває школи та переводить дітей на онлайн навчання. 

Мільйони біженців тікають від війни як в Європу так і в інші регіони України. Сім’ї втрачають  своє житло, роботу, бізнес, нормальне життя. Через економічну кризу багато переселенців не мають змоги придбати своїм дітям елементарні інструменти щоб здобувати освіту.

Діти, які втікали від ракетних обстрілів та вибухів намалювали картини, в яких зобразили, якою вони бачать нинішню війну Україну та чого по справжньому хочуть. 

Їхні історії неможливо слухати без сліз. У когось через війну повністю зруйнований рідний будинок, у інших хтось із батьків сьогодні на фронті, а вся сім’я повинна була виїхати, щоб їх не взяли у полон російські військові. Хтось тікав з окупованих територій, через сотні блокпостів. А інші просто не знають як далі будувати своє життя.

20 дитячих картин будуть показані світу на виставці в Мілані Італії, а зібрані кошти на цих заходах підуть на купівлю ноутбуків та планшетів, щоб діти – переселенців могли вчитися онлайн та здобувати освіту. 

Ми українські журналісти та громадські діячі з України хочемо допомогти цим маленьким діткам аби вони мали шанс на якісну освіту і в майбутньому могли бути корисними цьому світу та здійснити свої мрії.

Ми закликаємо Вас долучитися до цього проекту та фінансово допомогти закупити планшети для навчання онлайн.


Або ж якщо, ви маєте змогу віддати свій старий планшет і можете віддати, ми його з радістю передамо тим дітками, яким вони дуже потрібні зараз для навчання.

Вартість одного планшету – 150 доларів або 6000 гривень.
При перерахунку коштів, пожертвування не підлягає поверненню .